Birding Haapsalu

BIRDING HAAPSALU

Kutsume algaval aastal märkama 100 linnuliiki

Birding Haapsalu korraldab 2024. aastal linnuvaatlusüritust – “Vaatlen 100 linnuliiki – 2024”. Ürituse eesmärgiks on kutsuda võimalikult paljusid inimesi linde vaatlema ja märkama enda ümber tegutsevaid linde. Tegu ei ole linnuvõistlusega vaid üksnes isikliku proovilepanekuga. Kas suudad aasta jooksul kohata vähemalt 100 linnuliiki? Kaasa löömiseks pole vaja midagi muud kui pisut pealehakkamist. Muidugi on binokkel ja linnumääraja selle kõige juures suureks abiks.

Neile, kes linde on pikemalt vaadelnud võivad seada endale veel kõrgema sihi. Näiteks, kas suudad 100 liiki vaadelda oma lemmik vaatluskohas/linnutornis või koduaias või miks mitte võtta sihiks koguni 200 linnuliigi vaatlemine.  “Vaatlen 100 linnuliiki 2024” aktsioonis kaasa löömine on väga lihtne. Selleks palun tutvuda alloleva juhistega:

 1. Vaatlus algab 1. jaanuaril 2024 ning lõpeb 31. detsembril 2024.
 2. Vaatluse eesmärgiks on ühe kalendriaasta jooksul märgata vähemalt 100 linnuliiki. Arvesse lähevad üksnes Eesti piires kohatud linnuliigid.
 3. Anna teada oma osalusest registreerimisvormi vahendusel.
 4. Soovitame vaatlused sisestada eElurikkuse andmebaasi kasutades selleks PlutofGo nutirakendust või Plutof-i veebiplatvormi. See on väga mugav, sest andmebaas koostab Teie aastalisti sel juhul automaatselt.
 5. Kui oled vaadelnud 100 linnuliiki, siis saada e-postiga meile kiri: birdinghaapsalu@gmail.com .Kirjutage mis kuupäeval 100 linnuliiki täitus. Samuti lisage, mis linnuliik osutus 100. linnuliigiks.
 6. Liitu Facebook-i grupiga. Seal saavad osalejad jagada oma vaatluskogemusi. Samuti saab grupi vahendusel määramisabi.

Küsimuste korral kirjuta: birdinghaapsalu@gmail.com

Põnevaid linnuvaatluselamusi.

Broneeri linnuvaatlusretk  Linnu- ja loomavaatlus Haapsalus & Matsalus

  Linnuvaatlusretked kogenud giidide juhendamisel

  Võta julgelt ühendust

  birdinghaapsalu@gmail.com
  +372 53 932 684

  Booking terms

  Payment.
  Last date for the full payment of the tour is 10 weeks before the tour starts.

  Cancellations by you
  If you cancel your booking either through failure to pay the balance due or for any other reason, we may charge a cancellation fee calculated as follows:
  – 75 days before departure 50% of the holiday cost
  – 50 days before departure 75% of the holiday cost
  – 50 days or less before departure (or failure to join the holiday) 100% of holiday cost.

  Cancellation by us.

  If we cancel, we shall refund whatever money you have paid to us, in full. Our cancellations will be not less than 8 weeks before the tour starts.