Birding Haapsalu

BIRDING HAAPSALU

Meist

Birding Haapsalu eesmärgiks on aidata Haapsalut ja seda ümbritsevat piirkonda avastada kui suurepärast linnuvaatluspaika. Selleks pakume giiditeenuseid erineva loodushuviga külastajatele. Meie retki juhendavad kogenud retkejuhid ja head loodusetundjad, kel on alati kaasas ka kvaliteetne vaatlusoptika.

Ettevõtte juht Tarvo Valker on üks kogenumaid linnuvaatlejaid Eestis. Tarvo on Haapsalu piirkonnas veetnud kogu oma elu ja siinset linnuelu jälginud juba 30 aastat. Lindude kõrval paeluvad teda ka imetajad, kiilid ja päevaliblikad.

Lisaks giidimisele tegeleb Tarvo nii keskkonnahariduse kui linnustiku seirega. Tarvo on ka mitmete linnuraamatute autor. Tema sulest on ilmunud muuhulgas teoesed “Eesti röövlinnud” (2014), Eesti lindude ränne (2016) ja “Kuidas saada linnuvaatlejaks?” (2020). 

Kui soovite tulla juhendatud loodusretkele või teha meiega koostööd, siis võtke meiega julgesti ühendust. 

Broneeri linnuvaatlusretk  Linnu- ja loomavaatlus Haapsalus & Matsalus

  Linnuvaatlusretked kogenud giidide juhendamisel

  Võta julgelt ühendust

  birdinghaapsalu@gmail.com
  +372 53 932 684

  Booking terms

  Payment.
  Last date for the full payment of the tour is 10 weeks before the tour starts.

  Cancellations by you
  If you cancel your booking either through failure to pay the balance due or for any other reason, we may charge a cancellation fee calculated as follows:
  – 75 days before departure 50% of the holiday cost
  – 50 days before departure 75% of the holiday cost
  – 50 days or less before departure (or failure to join the holiday) 100% of holiday cost.

  Cancellation by us.

  If we cancel, we shall refund whatever money you have paid to us, in full. Our cancellations will be not less than 8 weeks before the tour starts.