Birding Haapsalu

BIRDING HAAPSALU

Uudised

Alanud nädalal on oodata arvukamat rändlindude saabumist

Soe veebruari keskpaik ning viimaste aastate erakordselt varased linnukevaded võisid korraks anda märku, et tulekul on taas üks seesugune. Esimesed rändlinnudki jõudsid veebruari teise poole soojalainega kohale – eelkõige läänesaartele, aga osaliselt ka juba mandrile. Nii tuli veebruari lõpus mitmeid teateid saabunud ristpartidest, hallhanedest ja õõnetuvidest, aga ka esimestest kiivitajatest,

Loe edasi »

Linnuretk Saaremaale 11.-12.03.2023

Korraldame 11.-12. märtsil põneva linnuvaatlusretke Saaremaale, mida juhendab Tarvo Valker. Meid on ootamas kaks mitmekesist ja väga põnevat linnuvaatluspäeva. Retk algab laupäeva, 11. märtsi hommikul kell 7.30 Virtsu sadamas ning linde hakkame vaatlema juba praamilt. Päeva käigus vaatleme linde nii kultuurmaastikus kui rannikul. Suurema osa ajast vaatleme linde Saaremaa looderannikul.

Loe edasi »

Öörände jälgimine – SONG METER MINI

Öörände jälgimine on võrdlemisi uus, kuid kiirelt tõusev trend. Ka Eestis on üha rohkem linnuvaatlejad, kes tunnevad huvi öörände jälgimise vastu. See on väga põnev, aga ka väljakutsete rohke maailm. Aastakümned varasemat linnuvaatluskogemust on küll abiks, kuid ei päästa ettetulevatest määramisraskustest. Mõned salapärased hääled jäävadki lahendamata müsteeriumiks, teised õnnestub ajapikku

Loe edasi »

Broneeri linnuvaatlusretk  Linnu- ja loomavaatlus Haapsalus & Matsalus

  Linnuvaatlusretked kogenud giidide juhendamisel

  Võta julgelt ühendust

  birdinghaapsalu@gmail.com
  +372 53 932 684

  Booking terms

  Payment.
  Last date for the full payment of the tour is 10 weeks before the tour starts.

  Cancellations by you
  If you cancel your booking either through failure to pay the balance due or for any other reason, we may charge a cancellation fee calculated as follows:
  – 75 days before departure 50% of the holiday cost
  – 50 days before departure 75% of the holiday cost
  – 50 days or less before departure (or failure to join the holiday) 100% of holiday cost.

  Cancellation by us.

  If we cancel, we shall refund whatever money you have paid to us, in full. Our cancellations will be not less than 8 weeks before the tour starts.