Birding Haapsalu

BIRDING HAAPSALU

Aasta esimene linnuvaatlusretk Lahemaale

Jaanuarikuu esimesel pühapäeval toimus Birding Haapsalu aasta esimene juhendatud linnuretk, mis viis huvilised Lahemaa rahvusparki. Ilm oli talviselt karge ning pealinnast teele asudes näitas termomeeter kohati -25. Tuulevaikne ja päikeseline ilm oli linnuvaatluseks siiski suurepärane. Päeva jooksul nägime mitmeid põnevaid liike.

Kõige ootamatumaks kohtumiseks oli kahtlemata kirjuhahk, keda kohtab Lahemaal üsna harva. Eriti tore oli näha kaunis hommikupäikeses pilkupüüdvat isaslindu. Osalejatele pakkus toreda elamuse ka kohtumine vesipapiga, kes end pikalt ja lähedalt vaadelda lasi. Järgmise rühmareisi korraldame 12.-14. aprillin, mis viib huvilised Hiiumaale. Samuti on võimalik alati tulla oma seltskonnaga erinevatele elamuslikele linnureisidele.

Broneeri linnuvaatlusretk  Linnu- ja loomavaatlus Haapsalus & Matsalus

  Linnuvaatlusretked kogenud giidide juhendamisel

  Võta julgelt ühendust

  birdinghaapsalu@gmail.com
  +372 53 932 684

  Booking terms

  Payment.
  Last date for the full payment of the tour is 10 weeks before the tour starts.

  Cancellations by you
  If you cancel your booking either through failure to pay the balance due or for any other reason, we may charge a cancellation fee calculated as follows:
  – 75 days before departure 50% of the holiday cost
  – 50 days before departure 75% of the holiday cost
  – 50 days or less before departure (or failure to join the holiday) 100% of holiday cost.

  Cancellation by us.

  If we cancel, we shall refund whatever money you have paid to us, in full. Our cancellations will be not less than 8 weeks before the tour starts.